Ethanolum Hotel i Restauracja w Nakle nad Notecią

Projekt przestrzeni oraz wnętrz gorzelni opiera się na rewitalizacji obiektu i sąsiadującego z nim terenu. Koncept łączy poszanowanie tradycji dziedzictwa kulturowego historyzującej zabudowy z cechami nowoczesności, rozumianej jako prostota formy i konsekwencja materiału. Dzięki temu kompozycje wnętrz i zewnętrza obiektu spójnie przenikają się. Beton, drewno, miedź i cegła, a przede wszystkim zieleń identyfikują całe założenie. Elementem koncentrującym uwagę na dziedzińcu jest przedpole widokowe w postaci rozległej tafli wody, eksponującej ceglany budynek oraz skrywającej parking podziemny.

Na parterze budynku, w centralnej części wewnętrznego ciągu komunikacyjnego, znajduje się recepcja, która podkreślona jest masywną, drewnianą bryłą. Do pełnienia funkcji restauracyjnych, konferencyjnych, imprezowych przystosowane są dwie duże sale. Widokowe otwarcia szczelinowe, w postaci wysokich okien, znajdujące się w głównych, reprezentacyjnych wnętrzach, wprowadzają otaczający krajobraz do wewnątrz.

Zewnętrzny układ funkcjonalno- przestrzenny zaprojektowano biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników, zarówno gości hotelu i restauracji, jak również mieszkańców miasta korzystających z otwartego terenu rekreacyjnego. Wydzielone wgłębniki, przyjazne przestrzenie integracji, zachęcają do odkrywania kolejnych poziomów wnętrz architektoniczno- krajobrazowych. W projekcie uwzględniono i podkreślono widoki na otaczający, zróżnicowany krajobraz. Powstałe otwarcia, zarówno szerokie, panoramiczne, jak i szczelinowe, uwydatniają piękno otoczenia, zachęcając do przebywania w zróżnicowanych wnętrzach.

Lico - kolekcja trójwymiarowych okładzin do wnętrz zintegrowanych z oświetleniem.

Pomiędzy. Wnętrza kamieniczne w Poznaniu.

Halobiur 123

Nowy wizerunek sieci Liquider Store

Przestrzeń biurowa marki ZPM Biegun

Przestrzenie komercyjne - mały format

Ogród traw w Dębowie

W równowadze

Proporcje natury

Kolekcja lamp Wspólny/Wspólna

Rodzinne wnętrza w Żerkowie

Restauracja Nihil Novi w Radomiu

Prosto, wnętrza łazienki w Dębowie

Odbicia Natury, Akademia Hansgrohe

Kostka Gierkowska w Borku Wielkopolskim

Schron, ogród w Mogilnie

Runo leśne, ogród w Jaraczewie

Rdzawe wariacje, ogród w Jarocinie

Geometryczny ogród pod Poznaniem

Plac muzyczny w Jaworznie

Pawilon Wystawienniczy

Green View Przystanek Autobusowy w Suchym Lesie